KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7663615
nr 766 3615
Akvarell
Signerad, Venedig, motivets mått: 40x30
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 juli 2012
kl 18:53:48
2/7 18:48:48